Elektriku teenusSooja põranda foto ühendamine Elektrikute teenused kodus foto Fotopesade paigaldamine

Elektriku koju kutse

Pakume koduvisiitidega elektriku või spetsialistide meeskonna teenuseid. Ettevõttes Master House töötavad kogenud spetsialistid. Pärast tellimuse esitamist tutvub elektrik tehnilise ülesannetega, sõlmitakse leping ja tuleb kohale.

Teenused, mida saate tellida House Masterilt:

  • Elektijuhtmestik majas, korteris, elektrijuhtmestiku remont;
  • Korterite või majade puhul pakume elektritööde kompleksteenused. Paigaldame liikumisanduri, kaabli, ühendame valgusti, laelampi, ühendame elektrilise õhukuivati;
  • Elektrikaabli paigaldamine maapinnale ja õhu kaudu;
  • Soojustatudpõranda paigaldamine ja ühendamine elektriga;
  • Elektrijuhtmestiku paigaldamine korteris, võttes arvesse tehnilisi nõudeid, elektriseadmete paigaldamist vannituppa, kööki;
  • Konsultatsioonid elektriseadmete paigaldamiseks ja kasutamiseks korteris, majas või suvilas.

Teenus “Elektrik kohale tulemisega” tähendab kõigi elektritööde teostamist, mis on seotud elektrivarustuse ja elektriseadmete paigaldamisega.

Elektrivarustus on keeruline tehniline protsess, mida saab usaldada ainult spetsialistide kätte. Selle läbiviimiseks on vaja välja töötada tehniline dokumentatsioon, kooskõlastada linna ametiasutustega, ja elektrienergia teenust pakutavate ettevõttega.

Teeme tööd kiiresti, kuid kvaliteetselt. Teeme koostööd elektriseadmete otseste tarnijatega.

Mida on vaja elektriku tellimiseks koju?

  • Te peate ühendust võtma meie ettevõtte esindajaga, et selgitada, milliseid teenuseid vajate. Teeme mis tahes tööd, isegi kui teil on vaja ühendada pistikupesa või lüliti, elektripliit või juhtmestik, asendada või paigaldada elektrijuhtmestik majas – mis tahes muud tööd;
  • Elektriinsener külastab teid ja hindab teenuste ulatust. Sageli on teil vaja vahetada ainult elektriarvesti, kontrollida välitingimustes kasutatavaid elektriseadmeid ja remonti, mida teostab professionaalne elektrik pärast poolte hinnangu andmist ja heakskiitmist;
  • Kui on vaja paigaldada elektrijuhtmestiku kööki, üle terve maja või eraldi ruumidesse, siis Klient määrab ja kinnitab tööde plaani. Me töötame kiiresti, kõikidel elektrikutel ja brigaadidel on kõrgepingeliinidel töötamise load, töid teostatakse tähtaegade järgi.

Meie töötajad paigaldavad kaasaegsed seadmed korterisse, majja või suvilasse, kus on vaja tagada elektri tõhusa, katkematu ja ohutu kasutamise. Lisaks saame paigaldada kaitsekatkestuste seadmeid, mille abil on võimalik juhtida pidevalt pingestatud või kontrollimata elektriseadmeid.

Tellimuse esitamiseks peate võtma ühendust ettevõtte esindajaga veebilehel oleval telefoninumbril. Helista, reageerime ka hädaabikõnedele.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Elektrik
Service Type
Elektrik
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Elektriku teenused Tallinnas. Koju kutsega elektrik Tallinnas. Ettevõtepoolne garantii. Ööpäevaringselt. ☎ Helistage kohe!