Juhtmestiku paigaldamine

Elektrijuhtmete paigaldamine foto Elektritöö foto Elektrikute paigaldamine korteri fotol

Elektrijuhtmete paigaldamine. Juhtmestiku paigaldamine korteris, maja

Elektrijuhtmete kvaliteetse paigalduse tagatiseks on täielik ohutuseeskirjade jälgimine, kaasaegsete materjalide kasutamine ja kvaliteetsete elektriliste mõõtmiste läbiviimine. Ettevõtte “House Master” töötajatel  on kõik vajalikud eeldused juhtmestiku paigaldamiseks korteris või majas olemas.

Elektripaigaldise tellimiseks tuleb märkida, et kõiki töid peavad tegema sertifitseeritud spetsialistid, kellel on vastavad load ja registreeringud.

Kui kavatsete uue maja või korter remondi kavas on kvaliteetne elektrijuhtmed paigaldus korteris, eramajas või maamajas nullist, peate alustama elektriprojektiga. See hõlmab endasse: elektrikilbi skeemi väljatöötamist, täielikku teavet valgustuse, juhtmestiku, elektripaigaldiste kohta, mis on hoones, elektrimasinate paigalduse, kasutatavate materjalide eripärad.

Töö korraldamisel on oluline projekti kooskõlastada vastavate asutustega ja ka kohalikes elektriteenuste pakkujatega.

Meie ettevõtte töötajad teostavad kõiki elektrilisi töid, võttes arvesse projekti dokumentatsiooni.

Elektritööd

Pakume järgmisi töid:

  • Toitekaabli juhtimine peaelektriliinist;
  • Vanade võrkude diagnoosimine kaabli väljavahetamise ja vajaliku elektriseadega;
  • Elektrijuhtmete paigaldamine uude majja või korterisse;
  • Elektrikilpide paigutusseadmete kokkupanek;
  • Ühenduslülitid, pistikupesad, lambid ja elektripaigaldised;
  • Seade vastab TB maandumisele ja välkkaitsele;
  • Vajaduse korral paigaldatakse videovalve korterisse või majja;
  • Teeme muid kooskõlastatud töid, registreerime kõike alltöövõtulepingus.

Kõik elektritööd teostatakse vastavalt ettevõtte juhi poolt kinnitatud hinnapakkumisele. Lõpetamisel elektrik viib läbi võrgu diagnostika ja testimise, elektrilised katsed, mõõdab vastupanu ja vigade avastamisel koostatakse viivitamatult defektide nimekiri. Tavaliselt koostatakse selline avaldus nende alade kohta, kus House Masteri elektrikud ei töötanud.

Meie ettevõtte töötajad pakuvad maja siseruumide ja välise elektripaigaldamise teenuseid, mis on vajalikud pidevaks toiteallikaks ja võrgu katkestuste puudumiseks. Teostame elektriseadmete paigaldamist, nõustame kasutusküsimustes.

Selleks, et juhtmestik pikka aega töötaks, õige paigaldamine on oluline. Hoolitseme kvaliteetsete juhtmete eest ja teostame kvaliteetset ühendamist, meie töötajatel on kõik vajalikud kinnitused ja load. Kõik elektrikud saavad pideva koolitatuse ja parandavad oma oskusi.

Võtke ühendust House Master kogenud spetsialistidega, kes on valmis teie tellimust täita. Täitke tagasiside vorm ja me helistame teile tagasi.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Elektrijuhtmete paigaldamine
Service Type
Elektrijuhtmete paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Elektrijuhtmestiku paigaldamine. Koju kutsega. Eesti parimad meistrid. Elektriku väljakutse ööpäevaringselt. ☎ helistage nüüd!