Kaabli paigaldamine

Kaabli paigaldamine kaeviku fotol Kaabli paigaldamine foto seintele Õhutüüpi foto juhtmete paigaldamine

Seintes oleva kaabli paigaldamine

Seintes ja õhus olevate kaablite paigaldamine, on üks House Master-i poolt pakutavatest teenustest.

Välise kaabli paigaldamine on lihtne ja seda hooldamine on kiirem kui keerulisem tulekaablite, telefoni, hoonete, merelaevade paigaldamine.

Meie ettevõtte töötajate poolt õhu kaabliühenduse paigaldamise kulud on väiksemad võrreldes  maa-aluse kaabli paigaldusega, teenuste hind sõltub elektri töö maksumusest ja elektrimaterjalide hinnast. Õhu tüüpi juhtmete paigaldamine võtab vähem aega kui maa all.

Hiljuti eelistavad kliendid juhtmeid ja kaableid, mis ei toeta põlemisprotsessi. Aitame teil valida välisõhu kaabelduseks vajaliku varustuse väljaspool või korteri sees, majas, mis ei toeta põlemisprotsessi. Oleme juba ammu loobunud vana tüüpi kaablite paigaldamisest.

On olemas väärarusaam, et peate ostma ainult kallist kaablit. Igasugune nõuetekohase paigaldusega traat või kaabel õigustab ennast ja ei lase tulekahjul tekkida. Oluline on pöörata tähelepanu asjaolule, et kaabli paigaldamist õhus teostab spetsialistide meeskond, kellel on kõik vajalikud load.

Kaabli paigaldamise teenus sisaldab:

  • Telefonikaabli maapealse ja maa-aluse meetodi valik ja paigaldamine;
  • Erinevate konstruktsioonidega elektrijuhtmete paigaldamine, juhtmete läbimõõt, mis ei toeta põlemist ja ei levita põlemissaadusi grupipaigaldamise ajal;
  • Merekaabli paigaldamine, mis nõuab eriteadmisi ja oskusi;
  • Kaabli paigaldamine aiale, põrandale, sees, väljaspool hoonet, maa alla ja õhku.
  • Tehakse kõiki vajalikke arvutusi, arvestatakse kaabli paigaldamise norme ja struktuuri muid tehnilisi parameetreid, eriti korteri või maja planeeringut.

Kaabelduse paigaldamine majja õhu kaudu ja selle eripära

Kogu elektrijuhtmete paigaldamise protsess koosneb mitmest etapist:

  1. Kaabli hargnemine elektripostist sisendini;
  2. Elektrijuhtmete paigaldamine korterisse või majja.

Igal etapil järgitakse ohutusnõudeid, kaableid paigaldatakse nii, et need ei oleks ligipääsetavad kohtades, kus käivad inimesed, näiteks veranda, rõdu, akna all ja selle kohal jne. Võtke kindlasti arvesse juhtmete vaheline minimaalne kaugus. Kaabli sisenemine toimub isolatsioonitorudes, kõik sissepääsud on hermeetiliselt suletud, nii et vesi ei kogune vahekäikudesse ega tungi hoonesse.

Tellides House Master-ilt elektriteenust, peate mõistma, et teiega töötab spetsialistide meeskond, kes on elektritöödega tegelenud juba üle kümne aasta. Saate usaldada meile oma kodu ja selle ohutuse.

Ettevõtte esindaja poole pöördumiseks jätke oma soov ja me helistame teile tagasi.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Kaabli marsruutimine
Service Type
Kaabli marsruutimine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kaabli paigaldamine seina sisse. Koju kutsega meister. Eesti parimad meistrid. Elektriku väljakutse ööpäevaringselt. ☎ Helistage kohe!