Liikumisanduri ühendamine

Liikumisanduri ühendamine maja fotol Foto liikumisanduri ühendamine Me ühendame ruumi fotoga liikumisanduri

Liikumisanduri ühendamine majas, korter

Kui majas, korteris või suvilas on palju ruume, lihtsustab liikumisandur omanikele pidevat järelevalvet ja elektrivoolu õigeaegset seiskamist. See on spetsiaalne siseruumides paigaldatav süsteem, mida kasutatakse tulede automaatseks sisse ja välja lülitamiseks.

Valguse anduri paigaldamine ja automaatne väljalülitamine vabastavad paljudest ebamugavustest ja säästavad elektrit, sest teie puudumisel ei unusta keegi õigeaegselt tulede väljalülitamist.

Valguse anduri paigaldamine ja automaatne väljalülitamine vabastavad paljudest ebamugavustest ja säästavad elektrit, sest teie puudumisel ei unusta keegi õigeaegselt tulede väljalülitamist.

Juhtimine toimub liikumisanduri tundlikkuse tõttu, seda saab paigaldada:

  • Maja sissepääsu juures. See võib olla näiteks andur-alarm, mis mitte ainult ei võimalda / blokeerib elektrienergiat, vaid teavitab omanikku liikumisest aias, aias või hoovis;
  • Liikumisandurit saab kasutada välise valgustuse väljalülitamiseks. See töötab automaatselt, mis on väga mugav, kui majas elab 5–10 inimest. Liikumisanduri seadistamine valguse sisse lülitamiseks toimub üks kord ja seejärel ainult kontrollitakse;
  • Liikumisanduri ühendamine majas / korteris. Valgusallikale lähenemisel või kui inimene sattub teatud anduri alla olevasse piirkonda, lülitub see automaatselt sisse ja lülitub välja ka siis, kui inimene või loom jätab oma tegevuse ulatuse;
  • Kui majas on kasse, väikeste tõugude koeri, siis soovitame paigaldada infrapunaliigendi, mis reageerib vähimatele soojusallikatele. Selline hästi projekteeritud valgustus süsteem korteri või majas vähendab oluliselt energiakulusid.

Passiivsete infrapuna-liikumisandurite tööpõhimõte

Selline liikumisandur käivitub, kui liikuv objekt liigub valgusesse. Tundlikkuse tsooni sektor võib olla 90 kuni 110 kraadi. Erinevalt majapidamises kasutatavatest valgustussensoritest on turvasüsteemid kaitstud vale käivitamise eest. Nende kasutamine on seotud kiire signaalitöötlusega ja turvasüsteemi kaasamisega.

Kui plaanite maja ehitamise või korteri parandamise ajal infrapuna liikumise andurit ühendada, lisage kindlasti see punkt hinnapakkumisse, et arvutada seadmete maksumus ja meeskonna töö maksumust. LED-liikumisandurid on paigaldatud nii, et need ei oleks näha. Nad aitavad kontrollida elanike liikumist, säästes elektrit. Statistika kohaselt väheneb elektrienergia arvete summa kaks kuni kolm korda. Sellised säästud võimaldavad teil kulusid mitu korda vähendada.

Kui plaanite tellida kompleksteenuseid korterisse või majja, suvila või elektrienergia tarbimise optimeerimiseks avalikus hoones, sanatooriumihoonetes, võtke meiega ühendust. Aitame teil arvutada elektritarbimist, viia läbi elektrilisi mõõtmisi, koostada tööplaan.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Liikumisanduri ühendus
Service Type
Liikumisanduri ühendus
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Liikumisanduri paigaldamine. Koju kutsega meister. Eesti parimad meistrid. Elektriku koju kutsed ööpäevaringselt. ☎ Helistage kohe!