Pistikute ja lülitite paigaldamine

Fotopesade paigaldamine Fotolülitite paigaldamine Lülitite paigaldamine korteri fotol

Pistikute ja lülitite paigaldamine

Kogenud elektrikud ja ettevõte House Master paigaldajad paigaldavad pistikupesad, erineva kujuga lülitid. Toitekoormuse või dimmeri võimsuse reguleerimiseks on võimalik paigaldada hämardajat.

Pistikupesa, lüliti ja nende paigaldamine

Kõik sellist tüüpi seadmed, sealhulgas termostaadid, on juhtmestiku lisatarvikud. See on kasulik seade, mis võimaldab juhtida voolu praeguseid parameetreid ja ühendada kodumasinate elektrivõrku. See on turvaline elektripaigaldis, kuna on paigaldatud elektrivõrku ilma täiendavate juhtmeteta.

House Master elektrikud paigaldavad järgmise tüüpi pistikupesade paigaldust:

  • Kaitsekardinatega, mis on paigaldatud spetsiaalselt laste kaitseks elektriseadmete eest. Täiendava turvalisuse tagamiseks on mõlema mudeli augud kaitstud väikeste kardinate abil, mis avanevad, kui neisse paigaldatakse metallpistikut. On olemas mudeleid, mis avanevad ülespoole, alla, kui vajutavad pistikupesale teatud pingutustega, on väikese lapse jaoks ligipääsmatud, pistiku ringkujulise avamismehhanismiga jne;
  • Kaitsega seiskamine (RCD). Asendamatu elektriseade vannitoas, tualettruumis, köögis. RCD-ga pesa lülitab koheselt välja elektrivoolu kui te kuivatate juuksed ja juhtmestik on kahjustatud. See on väga ohtlik, sest te saate automaatselt juhiseks. Seda asjaolu haaravad automaatselt sensorid, mis sisaldavad turvasulguri ja elektriseade lülitub automaatselt välja. RCD-t tuleb paigaldada vannitoas, köögis, pesumasina jaoks jne.
  • On võimalusi maandusega ja ilma maanduseta, erinevat tüüpi paigaldus. Näiteks, House Master elektrikud paigaldavad topelt pistikupesad, on võimalik paigaldada pistik kaabeltelevisioonis jne.

On paigaldusvõimalusi maandusega ja ilma maanduseta, erinevat paigaldustüüpi. Näiteks, House Master elektrikud paigaldavad topelt pistikupesad, on võimalik paigaldada pistik kaabeltelevisiooni jaoks jne.

Konstruktsiooni järgi on nad varustatud kruviklemmiga ja ilma kruviklemmita, spetsiaalsetel avatud ja sisemise juhtmega mudelitel.

Lülitite paigaldamine korteris või majas

Siin saate tellida lülitite paigaldamise toas või kogu korteris/kodus. Teenust osutatakse samal ajal.

Pakume lüliteid, mis on jaotatud vastavalt juhtmestiku kinnitusmeetodile kruvita ja kruvikinnitusega. Teeme nii, et kõik lüliti ja pistikupesade elemendid peidetakse seinte sisse. Kasutame spetsiaalseid kinnitusplaate koos aukudega, mis võimaldavad pistikupesade ja lülitite paigaldamist nii kindlalt kui võimalik. Paigaldame taustvalgustusega lüliti, juhtlüliti, hämardaja lüliti või hämardaja, mis on ka üks lülitite liik.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Pistikupesade ja lülitite paigaldamine
Service Type
Pistikupesade ja lülitite paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Pistikupesade ja lülitite paigaldamine. House Master teenindus. Eesti parimad meistrid. Kutsu elektrik ööpäevaringselt. ☎ Helistage kohe!