Soojustatud põranda paigaldamine

Veesoojusisolatsiooniga põranda foto paigaldamine Sooja põranda foto ühendamine Elektrilise põrandakütte foto paigaldamine

Veesoojendusega põrandate paigaldamine.

Põrandakütte ühendamine on üks House Master teenuseid. Süsteemi saab kasutada põhiküttena või lisana. Kaabeldatud põrandakütte tehnoloogiat kogus populaarsust meie  riigis hiljuti, kuid see on kiiresti populaarsust omandanud ning asendab järk-järgult õli, radiaatori ja muid ruumi kütmiseks vajalikke seadmeid. Neid võib pidada hea alternatiiviks optimaalsete temperatuuride pidevaks hooldamiseks.

Meil te saate tellida:

  • Materjalide valik plokkide, keraamiliste torude iseseisva paigaldamise ja muude isolatsiooniks vajalike seadmete paigaldamiseks;
  • Elektrilise põrandakütte paigaldamine. See on tõhus ja ökonoomne kaablisüsteem, mida saab paigaldada väikestesse ruumidesse korterelamutes, vannitubades, tualettruumides, koridorides, maja väikestes ruumides või suvilates. Soojustatud põranda paigaldamine plaatide alla vannitoas, köögis, laminaadi all on võimalik. Parketi, linoleum, marmori, vaipade ja põrandakatte all on võimalik paigaldada põrandaküte.
  • Veeküttega põranda paigaldamine. Sobib suurtele aladele. Kuumutamine toimub sooja veega, mis läbib põranda alla asetatud keraamilisi torusid. Nad ei roosteta, ei võta mingit kuju, ei lase õhku läbi ja võib kesta kauem kui 50 aastat;
  • Konsultatsioonid uue süsteemi valiku, paigaldamise ja rekonstrueerimise kohta. Lisaks saame korterisse või majasse paigaldada muid elektriseadmeid.

Kui vajate soojendusega põrandat, võtke meiega ühendust. Me töötame kiiresti, on võimalik paigaldada ultraõhukest, kiletatud soojad põrandakatted. Pinnase minimaalne paksus elektrikaabli paigaldamisel on ainult 3 cm, mis näeb välja nagu õhukese plastikust niidid, millel on õhuke küttekaabel. Tarnitakse rullides, mis on paigaldatud vinüülpõrandate või plaatide alla. Põranda kõrgus on 10-15 mm kõrgeim.

Meie firma elektrikud ja paigaldajad aitavad arvutada kõige parema variandi korteri või maja elektrisoojenduse osas.

Elektripõranda omadused

Paigaldamine algab vannitoas, köögis, lastetoas, teistes ruumides, kus tavaliselt käiakse paljajalu.

Konstruktsiooni aluseks on elektriküttekaabel, mille soojusheide on 10 kuni 30 vatti meetri kohta. Juhtmevaba kaabel kuumeneb temperatuurini 60-70 kraadi, mis on piisav selleks, et terves majas või korteris jaoks oleks mugav temperatuur.

Soojusisolatsiooniga põranda paigaldamise tellimiseks paigaldage õigesti paigaldamisseadmed – võtke ühendust meie ettevõtte esindajaga veebilehel märgitud telefoninumbril. Kõigil esindajatel on põrandakütte paigaldamiseks olemas vastavad load. Me töötame kiiresti, paigaldame kiiresti, töö saab tehtud lühikese aja jooksul.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Sooja põranda ühendamine
Service Type
Sooja põranda ühendamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Soojustatud põranda paigaldamine. Meister koju kutsega. Eesti parimad meistrid. Kutsuge meistri ööpäevaringselt. ☎ Helista kohe!