Kliimaseadmete hooldusKliimaseade on kodumasin, ilma milleta on tänapäevast kodu raske ette kujutada. See tagab  temperatuuri, mugavuse, loob optimaalsed töötingimused. Suurtes linnakorterites ja majades tajutakse kliimaseadet interjööri elemendina, nii et selle valimisel ja paigaldamisel peate olema loov.

Seda tüüpi seadmete teenindamine ja hooldus on meie ettevõtte üks tegevusvaldkondi. Kliimaseade tähendab mitmeastmelist kliimavarustust, mida kasutatakse laialdaselt eluruumides, kontorites, rahvarohketes kohtades (kaubanduskeskused, koosolekuruumid, kinod, teatrid). Seda tüüpi tehnoloogia massiline ja üldlevinud kasutamine võimaldab luua uue teenusevaldkonna, mis on seotud kliimaseadmete hooldusega.

Aja jooksul koguneb konstruktsiooni siseküljele kondensaat, tolm, tahma, halvendades üldisi tehnilisi näitajaid. Kord aastas tuleb konditsioneer puhastada. Sellele protsessile eelneb spetsiaalse varustusega konditsioneeri diagnostika varuosade kulumisastme määramiseks. Pärast seda tehakse järeldus, kas on vaja konditsioneeri nüüd hooldada või võite oodata. Mõnikord piisab ainult kliimaseadme tankimisest, kuid muudel juhtudel peate kliimaseadme puhastama ja tankima. Ainult spetsialist saab öelda, millele tuleb tähelepanu pöörata, milliseid tööriistu tuleks kasutada jne.

Kliimaseadmete remont

Kui avastasite korterist või majast müra, ülekuumenemist või ebameeldivat lõhna, tähendab see, et on aeg parandada kliimaseadme kompressori. Seda teostatakse spetsialiseeritud töökojas, mis pakub kliimaseadmete remondi- ja hooldusteenuseid. Meie ettevõte viib lühikese aja jooksul läbi kliimaseadmete remonti. Spetsialistid peavad pärast kasutuselevõtmist seadmeid testima, käivitama selle, tagades sellega tehtud töö kõrge kvaliteedi. Koostöö peamiste eeliste seas väärib märkimist:

  • tõestatud ja usaldusväärseid komponentide kasutamine.
  • Pidev kvaliteedikontroll.
  • töötajate laialdane kogemus.

Kliimaseadmete paigaldamine

Pärast ostmist tuleb kliimaseade paigaldada. Kliimaseadme paigaldamise maksumus sõltub otseselt kaubamärgist, mudelist, kohast, kus seadmed asuvad. Kliimaseadme paigaldamine rõdule ei vaja spetsiaalseid tehnilisi oskusi. Konditsioneeri paigaldamine või demonteerimine väljastpoolt on aga täiesti teine olukord, kui väliskonstruktsiooni paigaldamiseks pole võimalust seda parandada. Seetõttu peaksid kõik kliimaseadmete paigaldamise, puhastamise ja tankimisega seotud tööd läbi viima spetsialistid. Mida kitsam profiil, seda parem. Kui vajate abi, võtke ühendust veebilehel oleval telefoninumbril.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!