Uste paigaldamine

Siseuste fotode paigaldamine Metalluste paigaldamine foto Sissepääsude fotode paigaldamine

Platsuste paigaldamine.

Meie ettevõte spetsialistid tegelevad uste paigaldamisega, remondiga, annavad nõu hoolduse ja kasutamise kohta “House Master“.

Maja või korteri turvalisus sõltub mitmest tegurist, sealhulgas uste paigaldamist mis tagab tihendust. Nad on usaldusväärsed ja neil on pikk kasutusiga.

Pakume teenuseid rohkem kui 10 aastat. Uksed paigaldatakse võttes arvesse paigaldusvahu kulusid, kulumaterjale garantii tingimustel. Saate tellida meilt:

  • “Võtmed kätte” plastist uste paigaldamine;
  • Sisemiste uste paigaldamine, MDF, puit.

Need võivad olla ruumidevahelised, sissepääsuuksed igast välisriigi- või Eestimaise toodangust.

Uste remonti ja paigaldust on võimalik tellida võttes ettevõte esindajaga ühendust telefoni teel, mis on märgitud ettevõte veebilehel.

Pange tähele, et puidust, plastikust uste paigaldamine nõuab teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida ei ole kõigil. Meie ettevõttel on meeskonnad, kes on tegelenud MDF, puit- ja plastuste paigaldamisega juba mitu aastat, ning kvaliteedikontroll viiakse läbi igal tööetapil.

Siseuste paigaldamine

Ruumi jagamiseks kasutavad paljud siseuksi. Meie ettevõttes on võimalik tellida MDF-, puit- ja liuguvate siseuste paigaldamist. Teenuseid osutatakse nii eraldi kui ka kompleksteenusena, näiteks käepidemete, hingede, uksepaneelide paigaldamine siseuksele, kahekordse korrigeerimisega saab tellida eraldi. Täiendavad teenused tuleb ette kirjutada ja ettevõte esindajaga kokku leppida tellimuse esitamise etapis.

Sisemiste uste paigaldamismeister vaatab hoolikalt üle ukse konstruktsiooni, hingede paigaldamise koha ja alles siis hakkab tellimust täitma. Teile koju saabub meeskond, kellel on kogemusi siseuste reguleerimisega ning töö lõpus kontrollitakse paigalduse kvaliteeti.

Metalluste paigaldamine

Sissepääsuksed aitavad kaitsta kodu sissetungimise eest. Metalluste, terase-, metall-plastuste paigaldamise teenus korteritesse ja majadesse.

Võite tellida meilt käivitusvalmis teenuse, mis koosneb järgmistest sammudest:

  • Vana ukeplokki kontroll;
  • Põranda taseme kontrollimine spetsiaalsete tööriistadega;
  • Ukseraami kokkupanek, võttes arvesse metallist ukse ja valmis ava iseärasusi;
  • Lisaplaatide paigaldamine ukseraami sisse (vajadusel).

Metallist uste paigaldamiseks majja / korterisse alati koostatakse lisatarvikute kulu eelarve. Kõik küsimused lahendatakse ettevõte esindajaga tellimuse esitamise ajal. See võimaldab meil töötada kiiresti ja tulemuslikult, tagades kvaliteedi, mida tõestavad tänulike klientide ülevaated.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Uste paigaldamine
Service Type
Uste paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Meie ettevõte spetsialistid tegelevad uste paigaldamisega, remondiga, annavad nõu hoolduse ja kasutamise kohta "House Master". Maja või korteri turvalisus sõltub mitmest tegurist, sealhulgas uste paigaldamist mis tagab tihendust. Nad on usaldusväärsed ja neil on pikk kasutusiga.