PuhastusteenusPuhas korter või maja on mugavuse ja heaolu võti. Meie töötajate tehtud üldpuhastus muudab ruumid ideaalseks pärast üritust ettevõtte kontoris, korteris või majas pärast puhkust, sünnipäeva või pulmi. Tellige puhastusteenust enne maja näitamist potentsiaalsele ostjale, üürileandjale – nii saate korteri / maja kiiresti müüa või välja rentida.

Puhastusteenus – „võtmed kätte“ teenus, mis tagab puhastus- ja puhastusvahendite ning puhastusvahendite õige valimise.

Pakume puhastusteenuseid pärast remonti. Remondi- ja ehitustööde käigus jääb seintele, akendele palju prügi, sealhulgas ehitust, vajades hoolikat puhastamist. Meie töötajad aitavad kõigi eespool nimetatud ülesannetega toime tulla.

Meiega töötamise peamised eelised on:

  • Kogenud meeskonnad, kes töötavad tõrgeteta ja segamatult. Kasutame ainult tõestatud ja kvaliteetseid puhastusvahendeid.
  • Teostame kvaliteetset puhastust. Kortereid ja maju puhastatakse omanike äraolekuajal kokkulepitud ajal. 

Korterite ja kontorite puhastamine

Korterite professionaalne koristamine ja kontoripuhastus vajavad eriteadmisi, kuna pesemisvahendi või -varustuse vale valiku korral muutub korteri üldine puhastamine aeganõudvaks rutiiniks. Laikude, plekkide ilmumise tõttu on vaja eelnevalt puhastatud pindu pesta. Korterite professionaalne puhastamine on vähemalt 2-3 tundi, mis võimaldab teil toa suurepärases seisukorda viia. Pakume korteripuhastusteenuseid enam kui 10 aastat, igat tüüpi teenustele laieneb garantii.

Kui ootate äripartnereid või soovite kontoriruume tööpäeva lõpuks koristada, siis teile sobib kontoripuhastusteenus. Korraldame nädalavahetuseks kontorites tavapärase koristamise või kontori üldpuhastuse. Seda tüüpi teenus sisaldab:

  • Pesuvahendite ja puhastusvahendite valik, ülesannete .
  • Koristamise, koristamise, vajadusel lisateenuste maksumuse arvestamine.
  • Tingimuste hindamine ja täpsustamine.
  • Tööde teostamine, kvaliteedikontroll.
  • Kõik üksikasjad lepitakse eelnevalt kokku. Sõlmitakse leping mõlema poole kohustustega.

Meiega võtavad sageli ühendust ettevõtte juhid, kes kolivad uude kontorisse, transpordivad seadmeid ja viivad töötajaid üle. Sellele eelneb kapitaalremont või ümberehitus. Seetõttu on kontori puhastamine, samuti korterite puhastamine pärast remonti lihtsalt vajalik. Meie poole pöördudes võite loota kogenud spetsialistide kvaliteetsetele teenustele, et kasutada ära ettevõtte “nimi” teenuseid. Võtke telefoni teel halduriga ühendust ja ta vastab kõigile teie küsimustele.

Esitage avaldus ja leppige kokku meie meeskonna täpne tööde teostamise aeg.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!