Kapitaalremont

«Võtmed kätte» kapitaalremont on meie ettevõtte üks põhiteenuseid. Kasutame ainult tõestatud, kvaliteetseid ehitusmaterjale. Kliendi otsusel saame neid ise valida tarnijate hulgast, keda oleme kontrollinud, või soovitada parimaid poode optimaalsete hindadega. Tellides kvaliteetsetest materjalist Euroopa kvaliteediga remondi, saate kätte kvaliteetse töö. Tänapäeval ei hõlma kapitaalremont mitte ainult tapeedi asendamist dekoratiivse krohviga, linoleumi parketil, ripplagede paigutust. Maja või korteri kapitaalremont on elektrijuhtmete paigaldamine ja asendamine, uue kanalisatsioonisüsteemi, veevarustussüsteemi paigaldamine, muud kommunikatsioonid ja alles siis viimistlustööd.

Meie ettevõte pakub kortermajade remonditeenuseid juba mitmeid aastaid. See tähendab, et töötame kõigi maja elanikega töövõtulepingu alusel. Tööst ei võta osa üks meeskond, vaid mitu ja kõigil neist on oma töömaht, nad ei liigu ühelt objektilt teisele. Igaüks vastutab oma töölõigu eest.

Kosmeetiline remont 

Kui soovite korterit müüa, üürile anda, tellige kosmeetilist remonti. Kulud on väiksemad kui korterite kapitaalremondi puhul, kuid pärast seda on seinad ühtlased, vajadusel vahetatakse põrand, lagi, uksed ja aknad. Teostame üksikute tubade remonti või „võtmed kätte“ põhimõttel korteri renoveerimist. Kogu tööd viivad läbi kogenud spetsialistid, kellel on 5-aastane töökogemus. Töötame lepingu alusel, seetõttu peame plaani rangelt kinni. Kui vajate korteri renoveerimist, saame selle võimalikult kiiresti läbi viia.

Võtmed kätte korteri renoveerimine

Pakume korteri remonditeenuseid enam kui 15 aastat. Selle aja jooksul oleme saanud suurepärase kogemuse ja mõistame, kuidas vähendada korteri remondiks kuluvat aega, mis kulud arvestatakse remondikulude hulka.

Meiega koostööd tehes võite loota:

  • Enne remonditellimuse esitamist toimub kalkulatsiooni üksikasjalik arvutamine.
  • Lepingu sõlmimine ja eelnev kõigi tingimuste kokkuleppimine.
  • Teenuste kvaliteedikontroll igal tööetapil.

«Võtmed kätte» remont võimaldab klientidel mitte muretseda ehitusmaterjalide ostmise pärast, pole vaja kontrollida iga etappi, vajadusel teeme fotod, salvestame video ja saadame selle oma klientidele e-posti või mõne messengeri kaudu. Korteri täielik renoveerimine hõlmab kõiki kapitaalremondi etappe, sealhulgas ruumide ehituse ettevalmistamist ja ehitusprügist puhastamine.

Te annate meile ruumid üle ja viime kõik vajalikud tööd läbi. Pärast objekti kasutuselevõtmist lähete korterisse või majja ja jätkate elamist. Meie piirkonna jaoks on parimad pakkumised. Võtke meiega ühendust.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!