Kipsplaatide paigaldamine

Paigaldamine puitkarkassi fotole Valelae foto paigaldamine Paigaldamine seinafotole

Kipsplaatimistööd

Kipsplaatide paigaldamine on üks House Master’i pakutavatest teenustest. Kipsplaatide tööd hõlmavad spetsiaalsete materjalide ja tööriistade kasutamist, sealhulgas: pöörlevad haamrid (elektrilised külvikud), betoonipuurid, puurkruvikeerajad, nurgalihvijad, erineva suurusega kipsplaadid, metallprofiilid ja muud tugiraami elemendid. Te ei pea seda kõike ostma, sest meil on kõik juba olemas. Teeme koostööd kvaliteetsete kipsplaatide otsetarnijatega, mis on meie klientidele odavam kui jaemüügikauplustes.

Meilt Te saate tellida:

  • Kipsplaatide demontaaž.

Teenus hõlmab endasse vana kate demonteerimist enne uue paigaldamist. Kõik tööd tehakse hoolikalt ja kontroll-loendi kohaselt, koristame koristusprügi ära ja valmistame pinna edasiseks tööks.

  • Ripplae paigaldus.

Krohvplaadi ripplagede paigaldamise tellimisel peaksite mõistma, et see ei ole ainult lagi, vaid mitme astmeline konstruktsioon, mis muudab ruumi kujundust paremuse suunas.

  • Kipsplaatide paigaldus puitlaele. 

Teeme kipsplaadi paigaldamise puitlaele, võttes arvesse kandepinda. Tööd vajavad täpsust ja teatud kogemusi, oskusi ja teadmisi, mida meie töötajad omavad.

  • Seinale monteerimine.

See on suurepärane viis seinte kiireks sirgendamiseks ja pindade ettevalmistamiseks edaspidiseks töötlemiseks. Sein on lame ja tuba on helge ja hubane.

  • Paigaldusprofiil kipsplaadile mis tahes kandepinnal. 

Alltöövõtulepingus tuleb lahti kirjutada kõik, mis tuleb pindadega teha, ka valida kipsplaatide paksust. Näiteks on kipsplaadi profiili paigaldamine laele ja seinale erinev ning seda tuleb arvesse võtta.

Meilt saate tellida kipsplaadi paigaldamise vannituppa, tubadesse, koridori, elutuppa ja muid seinte ja lagede tasandamise teenuseid.

Tellimuse esitamiseks võtke ühendust meie ettevõte esindajaga. Meeldiva vestluse tulemusena saate aru, et olete võtnud ühendust ettevõttega, mis teeb teie korterist või majast mugava ja hubase kodu. Rakendused võetakse vastu ööpäevaringselt, pakume tasuta nõu.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Kipsplaatide paigaldamine
Service Type
Kipsplaatide paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kipsplaatide tööd hõlmavad spetsiaalsete materjalide ja tööriistade kasutamist, sealhulgas: pöörlevad haamrid (elektrilised külvikud), betoonipuurid, puurkruvikeerajad, nurgalihvijad, erineva suurusega kipsplaadid, metallprofiilid ja muud tugiraami elemendid.