Krohvimistööd

Kitt seinte foto Viimistlustöö foto Stukkofoto

Krohvimis ja maalritööd

Kaasaegsed dekoratiivsed krohviseinad on suurepärane võimalus oma kodu väljanägemist muuta, kujundada oma tuba stiilselt, luua erilise atmosfääri, kasutades eri värvi orgaanilisi täiteaineid. Seinte krohvimine on kohustuslik ettevalmistustöö, mis võimaldab ruumi õigesti ja õigesti ette valmistada. Korteri seinte krohvimine algab pärast lagi ja seinte puhastamist vanadest värvidest, lubivärvist ja tapeedist.

Kogenud House Master’i töötajad pakuvad järgmisi teenuseid: 

  • Välisseinte krohvimine (siledad, puidu imitatsioon, marmorikrohviga);
  • Siseseinte krohvimine (vannitoas, WC-s, elutuba, magamistuba, köök, söögituba, majapidamisruumid);
  • Krohvimine enne tapetseerimist (vinüül, paber, kangas, pestavad jne).

Krohvimistööd: tehnoloogia

Remondi käigus kasutatakse erineva koostisega krohvilahuseid: tsement-, kips-, lubi-, tsemendi-lubi ja lubja-krohv. Lahusteid on: normaalsed, rasvad ja kõhnad. Me kasutame ainult kvaliteetseid haakelemente. Teeme koostööd ennast tõestatud tarnijatega, nii et saame olla 100% kindel remondi- ja ehitusprotsessis kasutatavate materjalide kvaliteedis.

Seinte krohvimine masinaga, mis võimaldab tasandamist täiusliku sileduseni või käsitsi. Tänu oma töötajate kogemusele on pind ühtlane

Ei ole oluline, kas teostatakse seinte kipsnurgad krohvimist või dekoratiivset krohvimist  – kõik tööd tehakse kvaliteetselt ja õigeaegselt. Me anname garantii krohvimis- ja värvimistööde teostamiseks.

Seinte pahteldamine 

Pragude pahteldamine või tekstuurpahteldamine võimaldavab kõrvaldada eelmiste remonditööde puudused. Selleks kasutatakse spetsiaalselt valmistatud lahuseid.

Kumerate seinte pahteldamise tehnoloogia koosneb mitmest omavahel seotud etapist:

  1. Puhastatakse koht, kuhu asetatakse lahus;
  2. Dekoratiivpahteldamise protsess;
  3. Teostatud tööde kvaliteedi kontrollimine;
  4. Objekti üleandmine Kliendile.

Kui seintel pole seeni või hallitust, siis töödelda neid pole vaja, kui aga hallitus ja seened on olemas – pind töödeldakse eelnevalt seenevastase lahusega. Tänu pahteldamisele valmistatakse ebaühtlased seinad edasiseks värvimiseks ja tapeetide liimimiseks.

Meiega on kasulik teha koostööd. Me teame, kuidas teostada seinte dekoratiivkrohvimist minimaalsete kulutustega.

Pahteldame põhjalikult radiaatorite, kaarte, nõlvade ümber olevat ala, teame kõiki detaile ja kasutame neid praktikas. Meie töötajatel on suur kogemus. Seda on juba hinnatud meie kliendid, kes soovitavad meid oma sõpradele ja tuttavatele.

Tellimuse esitamiseks võtke ühendust meie ettevõte esindajaga telefoni teel. Vastame kõikidele küsimustele.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Krohvimistööd
Service Type
Krohvimistööd
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kaasaegsed dekoratiivsed krohviseinad on suurepärane võimalus oma kodu väljanägemist muuta, kujundada oma tuba stiilselt, luua erilise atmosfääri, kasutades eri värvi orgaanilisi täiteaineid. Seinte krohvimine on kohustuslik ettevalmistustöö, mis võimaldab ruumi õigesti ja õigesti ette valmistada.