Plaatide paigaldamine

Plaatide panemine põranda fotol Plaatide paigaldamine vannitoa fotol Fotode plaatimine

Plaatide paigaldamine põrandale

Plaat on vastupidav materjal, mis on mõeldud põranda ja seinte viimistlemiseks erinevates värvides, kivi, marmori, vana müüritise, telliskivi imiteerimiseks, mis võimaldab teostada mistahes disainiideid teostada. Põrandale ja seintele paigaldatav plaat peaks olema valmistatud kõrge õhuniiskusega ruumides ning seal, kus põranda kulumiskindlus on kõrge. Näiteks tellivad tihti House Master-i käest plaadi paigaldamist köögis, vannituppa, tualetti.

Plaatide paigaldamise põrandale ja seintele, peamised etapid

Et mõista paremini töö keerukuse taset ja vajadust kogemuste järele, et alustada platide paigaldust, soovitame teil tutvuda selle töö peamiste etappidega:

  • Kõigepealt valmistage pinda. Plaatide paigaldamisel köögis ja  teistes ruumides, peab pöörama tähelepanu, et pind oli tasane, sile, veekindel, vastupidav;
  • Vajadusel seinad tasandatakse tsemendisegudega. Pöörame tähelepanu sellele, et põrandakate peab olema alates 3 cm paks. Põranda tasandamiseks kasutaks tavaliselt põrandasegu, kontrollides pinna valmimist koputamise teel;
  • Kui olete paigaldate plaate kipsplaadile, kontrollige kindlasti ka vuuke. Liinid peaksid olema siledad, kinnised ümber perimeetri;
  • Enne töö alustamist koostatakse plaatimise skeemi, määratakse plaatide suurus, lõikekohtade, piiride ja dekoratiivsete elementide olemasolu. See on ainus viis tagada, et plaatide paigaldamine WC-sse või vannituppa viiakse läbi õigesti, võttes arvesse kõiki painutusi ja pimedaid nurki.

Igal tööetapil on vaja läbi viia kvaliteedikontroll. See nõuab teatud kogemusi ja teadmisi. Sellepärast ei soovita eksperdid ise paigaldada plaate ja kasutada professionaalsete plaatide palgadajate teenuseid.

Kuidas tellida plaatide paigaldamise teenuseid meie ettevõttes

Kui otsustate panna plaate WC põrandale, vannituppa, kööki, seintele, peaksite kindlasti valima disaini või usaldama disainilahenduse valiku meie firma spetsialistidele tellides „võtmed kätte“ teenuse.

Esimese kõne ajal lepitakse kokku peamised küsimused, tehakse algkalkulatsioon ja alles siis allkirjastatakse leping.

Meiega on mugav koostööd teha, sest ettevõttel on kogenud ehitajad, remondimehed, mehaanikud, torulukksepad. Mobiilsete meeskondade moodustamisel võetakse arvesse tellitud teenuseid. Võtke meiega ühendust, oleme valmis üksikasjade arutamiseks.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Plaatide paigaldamine
Service Type
Plaatide paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Plaat on vastupidav materjal, mis on mõeldud põranda ja seinte viimistlemiseks erinevates värvides, kivi, marmori, vana müüritise, telliskivi imiteerimiseks, mis võimaldab teostada mistahes disainiideid teostada.