Torumehe teenusedSanitaartehniliste paigalduste foto Vannipaigaldise foto Bidee foto määramine

Torumehe kodukutse

Kogenud ettevõte “House Master” torumees pakub terviklikke teenuseid, sealhulgas puhastamise, võõrlõhnadest vabanemise, kanalisatsioonitorude puhastamise, vannitoa remondi, duši monteerimise rikkete parandamise, iga santenilise varustuse parandamise ja asendamise töid. Teenuseid osutatakse vastavalt tehtud töö korrale.

Meie eesmärgiks on tuua teie ellu tasakaalu, veendumaks, et torustik oli alati korras ja ei põhjusta probleeme. Torumees koju – teenus, mida ei saa edasi lükata.

Torumehe kutsumine koju

Torumehe koju kutseks peate tegema avalduse. Mida selgemini on püstitatud torumehe ülesanne, seda kiiremini töö tehakse. Torustiku parandamine ei võta kaua aega.

Tellimuse tegemiseks peate:

  • Jätke päring meie kodulehel ja ettevõte esindaja võtab teiega ühendust;
  • Võtke ühendust meie ettevõtte esindajaga telefoni teel.

Remont on hõlmab endasse kõrge kvaliteediga varustuse ostmist. Enne torumehe väljakutset teostage visuaalse kontrolli, mille tulemusi edastage ettevõte “House Master” esindajale.

Torumehe kutsumine koju lahendab mitu probleemi korraga – kõrvaldatakse rike, kogu töö toimub kiiresti, mis loob usalduse meie suhtes. Iga teine klient kasutab teisi firma teenuseid või räägib meist sõpradele ja tuttavatele.

Torumees töötab ööpäevaringselt, nii et isegi kui rike on toimunud nädalavahetusel või puhkuse ajal -me lahendame probleemi. Üksiktorumees on palju odavam kui terve meeskond, mis võib maksma kliendile kordades rohkem.

Santehnika paigaldamine

Santehniline tööriist on professionaalne riist santehnika paigaldamiseks. Te ei pea seda ostma, sest meister toob tööriistad endaga kaasa, ja vajadusel, kõik varuoasad meister ostab poest ja annab teile kõik vastavad tšekid.

Me kasutame oma töös:

  • Kvaliteetsed töövahendid rikete kõrvaldamiseks;
  • Kaasaegne tehnoloogia ja loomingulise lähenemisega meister. Torustiku paigaldamine toimub võttes arvesse ruumide parameetreid;
  • Meie meistrid on valmis pakkuma tasuta konsultatsioone pärast torustiku puhastamist.

Oluline torusmehe töövahend on tema teadmised ja oskused, mida kasutatakse teenuste pakkumiseks. Kui vajate torumehe abi – tehke kõne, võtame kõnesid vastu ööpäevaringselt!

Meie firma tegutseb üle terve Eesti!

Summary
Torumehe teenused
Service Type
Torumehe teenused
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kogenud ettevõte "House Master" torumees pakub terviklikke teenuseid, sealhulgas puhastamise, võõrlõhnadest vabanemise, kanalisatsioonitorude puhastamise, vannitoa remondi, duši monteerimise rikkete parandamise, iga santenilise varustuse parandamise ja asendamise töid. Teenuseid osutatakse vastavalt tehtud töö korrale.