Dušikabiini paigaldamine

Dušialuse foto paigaldamine Dušikabiini foto paigaldamine

Dušikabiini paigaldamine vannituppa

Kas soovite vannituppa dušikabiini paigaldada? Telli teenus meie ettevõttelt. Dušikabiinide paigaldaja kontrollib vannituba, määrab dušikabiini asukoha, hügieenilise duši ja käivitamise ning kasutuselevõtu. Paljud majaomanikud üritavad paigaldada torustiku ilma spetsialisti abita, kuid mitte kõik saavad sellega hakkama. Sageli on kogemuste puudumine ja dušikabiinide omaduste teadmatus tekitab lisakulusid, ja te peate ikkagi ekspertidega ühendust võtma.

Enne paigaldamist uuritakse hoolikalt vannitoa plaani, on väga oluline, et selle parameetrid oleksid optimaalselt sobivad konstruktsiooni mõõtmete jaoks. Te võite esitada meistrile küsimusi, et selgitada paigaldamise üksikasju. Kõik need omadused on lepingus ette nähtud.

Meie ettevõtte töötajad pakuvad järgmisi teenuseid:

  • Dušinurkade paigaldamine ja remont;
  • Dušinurkade uste paigaldamine;
  • Dušikabiini vahetamine;
  • Dušialuse paigaldamine, redeli ja klaasuste paigaldamine.

House Master klienditeenindus – on teenuste kvaliteedi pidev kontroll. Teil on võimalik tellida majapidamises torulukksepa dušikabiini paigaldamiseks korterisse või duši alla telefoni või e-posti teel. Ärge unustage täpsustada paigaldatud kabiini marki, et saaksime kohe kogu vajaliku materjali ette valmistada. Teile koju saabub korraga 2-3 torulukksepa, et teostada kabiini paigaldus. 

Dušikabiinialuse paigaldamine

Dušikabiini, äravoolusüvendi või renni paigaldamise eel isoleeritakse kõik põrandad kvaliteetse hermeetikuga. See aitab vältida vee kogunemist vannitoas ja hallitusseente teket. Eeltöödeldud koht on kaetud plaatidega, paigaldatud torudega kanalisatsiooni. Kui kõik tööd on tehtud õigesti, siis saate pärast elektri- ja veevarustusega ühendamist suurepärase tulemuse. Dušikabiini paigaldamine nõuab mõningat kogemust. Näiteks vajab madalal alusel olevad mudelid spetsiaalset arvutust paigaldamiseks, kokkupanekuks nagu ka metallist alused ja sügavad dušialused.

House Master-i meisterteenused tunnevad oma ala ja teevad tööd kiiresti ja tõhusalt.

House Master teenuse torulukksepa koju kutse

Tänu House Master-i ettevõtte personali koordineeritud tööle ja vastutusele toimub seadmete paigaldamine kiiresti ja õigeaegselt. Teostatakse pidev kvaliteedikontroll. Dušikabiini paigaldamine toimub 1 päeva jooksul, te saate küsida teid huvitavaid küsimusi meistrilt, kes töötab kohapeal.

Mida peate teadma, et kasutada meie ettevõtte teenuseid?

Kui teil on vaja paigaldada duši- või dušikabiini – kutsuge torulukksepp koju. Kogenud meister saabub kohale, kontrollib ala, demonteerib ja pakub mitmeid võimalusi dušikabiinide optimaalseks paigaldamiseks. Töödele antakse garantii, sõlmitakse leping. Kõik see on võimalik läbi viia meie ettevõtte esindaja kaudu taotluse esitamise ajal. Helistage meile, me oskame tööd teha.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Dušikabiini paigaldamine
Service Type
Dušikabiini paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kas soovite vannituppa dušikabiini paigaldada? Telli teenus meie ettevõttelt. Dušikabiinide paigaldaja kontrollib vannituba, määrab dušikabiini asukoha, hügieenilise duši ja käivitamise ning kasutuselevõtu. Paljud majaomanikud üritavad paigaldada torustiku ilma spetsialisti abita, kuid mitte kõik saavad sellega hakkama.