Dušikabiinide remont

Duššide remont Parandage dušialuse foto Remondige ukse dušikabiinid foto

Dušikabiinide ja vannide remont

Puhas – tervise tagatis. Vanemad rääkisid meile sellest pidevalt ja siis, kui oleme saanud täiskasvanuteks, õpetame seda ka enda lastele. Veel kakskümmend aastat tagasi paigaldati Tallinna  korteritesse malmist vanne, tänapäeval on eelistatavamad dušikabiinid. Nad säästavad rohkem ruumi, praktilised ja mugavad. Kuid neil on üks puudus, mõne aja pärast on nad lähevad katki ja seejärel on vajalik dušikabiinide remont.

Ettevõtte «House Master» kogenud töötajad parandavad vannituba dušikabiiniga, parandavad ventiili, hoiavad või parandavad valgustust, kõrvaldavad küttesüsteemi ja veevarustuse lekke.

Meie ettevõttes saate tellida: 

  • akrüülist duši kabiinide remonti;
  • akrüülist dušialuste remont;
  • duširullikute remont;
  • muud eriteadmisi ja oskusi nõudvad teenused.

Selleks, et kogu töö oleks kvaliteetselt teostatud, on vaja edastada mudeli kohta teavet, kirjeldada probleemi, esitada dokumente, näiteks tehnilist passi. Nii saab meister võimalikult täpselt kindlaks määrata rikke põhjuse ja aitab olukorda parandada.

Dušikabiini remondimees

Dušikabiinide remont nõuab eriteadmisi. 5–10 aastat tagasi ostetud mudel on vananenud, sageli on raske leida remondiks vajalikke osi. Seetõttu on meil partnerid, kes on valmis tarnima vana santehnika varuosi, isegi tootmisest kõrvaldatud mudelitele.

Dušikabiiniga vannitoa remont koosneb mitmest etapist:

  1. Kliendi poolt telefonikõne ajal esitatud suulise teabe kogumine. Mõnikord müra või kirjelduse järgi saab remondimees aru mis rikkega võib olla tegemist.  Siis kinnitab ta kohapeal oma väiteid või tõkestab neid;
  2. Meister saabub kohale. Kõige sagedamini on vajalik korpuse osaline asendamine, näiteks dušikabiini aluse parandamine, lükanduste, ukserullikute vahetamine jne;
  3. Kui tegemist tõsisema rikkega – määratakse kindlaks osad, mis tuleb välja vahetada. Kui meistril on olemas varuosa, mida ta asendab, selle maksumus lisandub alltöövõtulepingule, mida Klient allkirjastab ja hiljem ka kinni maksab;
  4. Vajaduse korral võite küsida küsimusi hoolduse kohta, dušikabiini remondimees vastab neile hea meelega.

Need neli lihtsat sammu aitavad teil kiiresti probleemi lahendada ja oma elukvaliteedi parandad.

Kutsuda House Master santehnik koju

Torulukksepa koju kutse on alati seotud ebamugavustega. Näiteks, kui meister on oma ala algaja, väikse töökogemusega, ei pruugi ta probleemi lahendada ja tuleb leida uus spetsialist. Meie ettevõttes töötab suurte kogemustega meistrid, kes on hästi kursis erinevate dušikabiinimudelitega.

House Master Service on usaldusväärsuse ja kvaliteetse teenuse garantii. Kõik ettevõttes töötavad meistrid on testitud professionaalseks sobivuseks ja alles siis on lubatud remonditöid teostada. Seetõttu võib öelda, et ettevõttes “House Master” pakuvad dušikabiinide remonditeenused ainult kogenud torulukksepad.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Dušikabiinide remont
Service Type
Dušikabiinide remont
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Puhas - tervise tagatis. Vanemad rääkisid meile sellest pidevalt ja siis, kui oleme saanud täiskasvanuteks, õpetame seda ka enda lastele. Veel kakskümmend aastat tagasi paigaldati Tallinna  korteritesse malmist vanne, tänapäeval on eelistatavamad dušikabiinid. Nad säästavad rohkem ruumi, praktilised ja mugavad. Kuid neil on üks puudus, mõne aja pärast on nad lähevad katki ja seejärel on vajalik dušikabiinide remont.