Kanalisatsiooni paigaldamine

Kanalisatsioonifoto paigaldamine Välise kanalisatsiooni foto paigaldamine Reovee paigaldamine korteri fotol

Kanalisatsioonisüsteemide paigaldamine

Tavaliselt algab torustiku asendamine kanalisatsioonitorude paigaldamisega. Kaasaegne kanalisatsiooni kasutatakse reovee äravoolu ja on paigaldatud keldrisse või maa all. Sõltuvalt maja või korteri eripärast saab paigaldamist teostada nurgaliselt põrandasuhtes, horisontaalselt või vertikaalselt alla või taha. Meie ettevõtte töötajad paigaldavad kanalisatsioonisüsteemi, võttes seinast tulevate arvesse torude nurka. See on töö spetsiifilisus, mis muudab selle teenuse nõudluse, sest ainult spetsialistid saavad seda toota.

Saate tellida:

  • Plastmassist kanalisatsiooni paigaldamine korterisse või majja;
  • Keskse kanalisatsiooni torude paigaldamine;
  • Betoonrõngaste monteerimine ja paigaldus.

Kogu töö viivad läbi spetsialistid, kellel on piisavalt kogemusi, et paigaldada torustiku, demonteerida ja paigaldada vee-ja kanalisatsioonisüsteemid riigi kinnisvaral, korteris, majas.

Kliendid valivad meid, sest:

  • Ettevõtte töötajatel on piisavalt kogemusi kvaliteetseks paigalduseks. Kogenud torumees puhastab torusid, kasutades kaasaegseid tööriistu, spetsiaalseid seadmeid ja vahendeid ummistuste kiireks kõrvaldamiseks; 
  • Aitame teil valida torustiku varustus kvaliteedi, disaini ja mugavuse mõttes. Me aitame valida ja nõustame mudelite kohta;
  • Paigaldame horisontaalne, vertikaalne või kaldus sifooni, soovitame varianti, mis on kõige sobivam teie puhul.

Paigaldame WC-potte, valamusid, vanne, dušše, dušinurke või torustiku, kanalisatsiooni ja muud tööd võite teostada juba iseseisvalt.

Väliskanalisatsiooni paigaldus

Tavaliselt kanalisatsiooni läheb läbi maja või väljaspoolt. Me aitame valida torud ja liitmikud. Tänapäeval PVC torud on eriti nõutud. Nad ei vaja suuremahulise, kulukas varustuse, gaaskeevitust või elektrikeevitust paigaldamisel, nad saavad vähem ummistunud ja kahjustatud. Aitame teil valida torustiku, mis põhineb tehnilisel plaanil.

Välise kanalisatsiooni paigaldamine nõuab selle piirkonna plaani hoolikat uurimist. Meie töötajad aitavad valida torud, liitmikud, sidurid, varrukad, paigaldada sifooni. Me aitame leida võimalusi välise kanalisatsiooni yeostamiseks. Pakume ladustamise konteineri või septilise anumi, betoonist septilise anumi või spetsiaalne bioloogilise puhastuse varianti.

Sisemiste kanalisatsioonitorude paigaldamine

Enne kui hakkame kogu süsteemi paigaldama, on vaja tarvikud, torud, kohandada üksteisega. Siinkohal peame veenduma, et nurgad vastaksid paigaldusplaanile. Selleks kasutatakse spetsiaalset markerit, mille jooned on kergesti maha pesta ja mis ei jäta seintele ja torudele jälgi. Kanalisatsioonitorude paigaldamine korteris või majas on kõrged paigaldusnõuded. Seetõttu on igas töö etapil on vaja kontrollida torude kinnituse kvaliteeti.

Kanalisatsioonitorude paigaldamine majas

Igat liiki töid teostatakse võttes arvesse maja või korteri plaani. Kui paigaldamine toimub kortermajas, paigaldatakse kogu süsteem ühte päevaga, millele eelneb ettevalmistustöö, mille eesmärk on andmete kogumine ja analüüs. Kui maja plaan võimaldab, paigaldamine kanalisatsioonitorud keldrisse, kõik ohutuse reeglid on järgitud.

Kui otsite spetsialist Tallinnas, kes aitab paigaldada kanalisatsiooni või veevarustuse – võtke palunmeiega ühendust.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Kanalisatsiooni paigaldamine
Service Type
Kanalisatsiooni paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Tavaliselt algab torustiku asendamine kanalisatsioonitorude paigaldamisega. Kaasaegne kanalisatsiooni kasutatakse reovee äravoolu ja on paigaldatud keldrisse või maa all. Sõltuvalt maja või korteri eripärast saab paigaldamist teostada nurgaliselt põrandasuhtes, horisontaalselt või vertikaalselt alla või taha.