Kanalisatsiooni remont

Veetorude remondi foto Kanalisatsioonitorude remondifoto Kanalisatsiooni remont korteri fotol

Kanalisatsioonisüsteemi remont

Kanalisatsiooni kosmeetiline ja üldine remont on üks House Master töötajate poolt pakutavaid teenuseid.

Kanalisatsiooni torude remont

Pika eluea jooksul torudesse ja sõlmedesse võivad ilmuda mikropraod, mille kaudu vesi tasapisi sattuv väljapoole, metallist torudel võib ilmuda rooste. Ajutist voolu saab kõrvaldada kummist tihendiga, manseti paigutusega epoksüliimil või saate toru tiheda isolatsioonilindi mähkimega kinni panna. Aga mõne aja pärast on ikka vaja remontida malmkanalisatsioonitoru või asendada plasttoru. Te ei saa lekkimist ignoreerida, sest sellel on tõsised tagajärjed.

Kanalisatsioonikaevude remont

Prügi, katlakivi, rasv, rooste tungivad kanalisatsioonikaevude sisse, mis nõuavad kaasaegseid puhastus-ja eliminatsioonimeetodeid ummistuste kõrvaldamiseks. Kaevude puhastamine on keerukas ülesanne, mis nõuab teatud teadmisi ja oskusi, nii et on parem usaldada kõiki töid kogenud House Master spetsialistidele. Teie koju tuleb brigaad, millel on kõik vajalikud seadmed.

Kanalisatsioonipumba remont

Pump on kohustuslik vee pideva tarnimise tagamiseks. Nagu kõik masinad, võib pump ummistudaja rikki minna. Meie töötajad aitavad diagnoosida talitlushäireid ja asendada/parandada pumba, teostades vajaliku käivitustöö.

Kanalisatsioonipumba remont nõuab teatud teadmisi ja kogemusi, mis on meie töötajatel olemas.

Kanalisatsioonitorude remont majas

Pakume teenuseid kanalisatsioonisüsteemi diagnostika, asendamise, üksikute sõlmede remondiga. Remonditööd hõlmavad endasse osalise või täieliku segistid asendamist, parandust ja paigaldust vannitoas, tualetis, dušis, era- või kortermajas, võite olla kindlad, et kõik tööd teostatakse vastavalt standartidele, võttes arvesse lepingu punkte, mis on allkirjastatud tellimise etapil.

Kogu töö on tehtud meie ettevõtte aasatse kogemusega spetsialistide meeskonna poolt. 

Kanalisatsiooni remont vannitoas

Kanalisatsiooni remont vannitoas algab torude ja nende ühenduste seisundi hindamisest. Kvaliteedi parandamiseks vannitoas kasutatakse spetsiaalseid töövahendeid ja detaile (muhvtrid, ristikud, torud jne). Meie spetsialistid leiavad vajaliku inventaari, võttes arvesse eelnevalt paigaldatud torud. Nad võivad olla malmist, asbesttsemendist, plastist. Kõik kanalisatsiooni emonditööd korteris või majas teostatakse kui veeliin on blokeeritud.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Kanalisatsiooni remont
Service Type
Kanalisatsiooni remont
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kanalisatsiooni kosmeetiline ja üldine remont on üks House Master töötajate poolt pakutavaid teenuseid.