Kraanikaussi paigaldamine

Valamu paigaldamine vannitoa fotol Valamu paigaldamine pesumasina foto kohale Köögifotol valamu paigaldamine

Kraanikaussi paigaldamine vannitoas

Vannituba on koht, kus pereliikmed veedavad päeva jooksul palju aega. Seepärast peaks kõik olema stiilne ja mugav. Vannitoa valamu paigaldamine nõuab mitte ainult teadmisi kraanikaussi disainist, vaid ka selle disaini paremast valikust. Valamu peaks olema mugav ja funktsionaalne. Oluline on võtta arvesse selle asukohta, et pesumasina kohal olev valamu ei kahjusta majapidamisseadmeid.

Valamu paigaldamine pesumasina kohale

Nagu ka teised torustikutööd, on pesumasina valamu paigaldamine teostatakse ohutussõbraliku viisi. 

Mida tuleks teenuse tellimisel arvesse võtta?

  • Kujundus peaks olema läbimõeldud. Seadme (suurus ja kuju) peaks olema optimaalne. Tavaliselt on konstruktsiooni laius 30 – 250 cm;
  • On vaja paigaldada segisti õigesti;
  • Kahekordse valamu paigaldamine nõuab rohkem ruumi kui väiksemate mõõtmetega valamud;
  • Soovitame osta valamu segistiga, sest paigaldamine võtab vähem aega ja hereetiline ühendus võimaldab tagab valamu kauakestvama tööiga.

Ettevõtte “House Master” töötajad, kes paigaldavad valamu pesumasina kohale, peavad tingimata arvestama kraanikause paigaldamise ruumi ja muid tehnilisi üksikasju.

Valamu paigaldamine kööki ja selle eripära

Kraanikaussi paigaldamisel tuleb kindlasti arvesse võtta materjali, millest konstruktsioon on valmistatud. Valamu võib olla keraamiline, valmistatud kunstlikust või naturaalsest marmorist, klaasist või metallist. Konsoolil asuv valamu, ehk tulp. Iga disainilahendusel on omad eelised ja puudused, mida aitab hinnata kogenud töötaja firmalt “House Master.”

Valamu paigaldamine köögis koosneb järgmistest etapidest:

  • Mudeli valimine kuju, materjali ja hinna alusel;
  • Ettevalmistus paigaldamiseks ja kasutamiseks;
  • Käivititöö;
  • Töö kvaliteeti jälgitakse igas etapis.

Teenuseid osutatakse erakäsitööliste ja ettevõtete poolt. Erasektori üksikud torumehed on spetsialistid, kuid tellides meeskonda, saad kaasa garantii töö kvaliteedis. Pöördudes meie ettveõte poole, saate kiire ja kvaliteetse paigalduse nii pealetõstetava, sisseehitatava ripp- ja topeltvalamu puhul, mis muudab ruumi mugavamaks kõigile pereliikmetele.

Võite teha tellimuse läbi meie veebilehe või helistada telefoni ja täpsustada üksikasju. Ettevõtte esindaja saab teie päringu ja töötleb neid. Ainult siis torumees või meeskond sõidab välja objektile, et töid teostada. Me ootame teie kõnesid.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Kraanikaussi paigaldamine
Service Type
Kraanikaussi paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Vannituba on koht, kus pereliikmed veedavad päeva jooksul palju aega. Seepärast peaks kõik olema stiilne ja mugav. Vannitoa valamu paigaldamine nõuab mitte ainult teadmisi kraanikaussi disainist, vaid ka selle disaini paremast valikust.