Segisti remont

Parandage segisti foto Fotode äravoolusegisti remont Segisti remont köögis fotol

Fokseti remont korteris või majas remont korteris või majas

Kuuma ja külma vee kasutamiseks korteris või majas kasutatakse segisteid nii köögis kui ka vannitoas. Nende purunemuste põhjus võib olla kas  raske metall, lubjakivi osakesed, puudulik hooldus. Sellisel juhul on vaja segisti parandada, mida teostab ettevõtte House Master meistrid.

Meilt saate tellida:

  • Vaatlus ja rike kõrvaldamine;
  • Kang- ja klassikalise segisti remont;
  • Segaja lüliti, kolba, puksi remont;
  • Segisti äravoolu remont ja muud seotud teenused.

Tellimuse tegemiseks piisab, kui pöördute ettevõtte esindaja poole veebilehel olevatel telefoninumbril ja arutlete üksikasju. Korteri või maja omanik võib sageli visuaalselt kindlaks teha kindlaks, mis kohas on probleem.

Vannis oleva segesti remont

Kõige sagedamini lähevad rikki vannituppa paigaldatud segistid. Tavaliselt on vaja täielikku asendamist, mõnikord piisab üksikosade vahetusest. Kuid mõlemal juhul peate esmalt blokeerima korteri või maja veevoolu ja alles siis alustama remonditöödega.

Sagedased rikked võivad olla järgmised:

  • Lekke. See võib nõuda kolbampulli asendamist või parandamist, eemaldades ummistus;
  • Vähene vesijuga aeraatori ummistuse tõttu;
  • Kuldlüliti vooder oli kulunud;
  • Nupu all peale vajutust ilmub leke jne.

Kõik House Master töötajad järgivad selget algoritmi, tänu millele töö on tehtud selgelt, kiiresti ja kvaliteetselt. Kulumaterjalide hinda lisatakse tööde arve sisse, mis on allkirjastatud lõpetatud ehitustööde vastuvõtmisel.

Tavaliselt kulub 30-40 minutit segisti rikke kõrvaldamiseks, sõltuvalt rikke keerukusest ja varuosade kättesaadavusest. Eriti keerulised on dušisegistite parandustööd. Meie teenuse meistrid saab hakkama ka selle probleemiga.

Segisti remont köögis

Söögituba ja köök on kõige sagedasemad kohad, kus veetarbimine päeva jooksul on veidi madalam kui vannitoas või dušis, kuid segistit avatakse sagedamini. Köögisegisti remont saab teha ise, kuid nii sa ei tagada, et 3-4 päeva pärast see ei lähe jälle katki. Meie spetsialistid parandavad köögisegisteid, võttes arvesse eeskirju, jälgides ohutustehnika, mis on garantiiks segisti tööeale.

Sageli läheb rikki segistiventiil külma, kuuma veevarustuse, reguleerimine segamisprotsessi, laguneb. Esiteks peate kindlaks tegema purunenud külma või kuuma vee ventiili. Seda on lihtne tuvastada, avades veesegisti. Kui kuuma vee asemel veoolab külm vesi, on kuuma vee ventiil katki või vastupidi.

Et mitte teha kõiki neid manipulatsioone ja mitte muretseda rikke määratlemise kohta me soovitame konsulteerida spetsialistid. Meie töötajad on valmis teid aitama.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
Segisti remont
Service Type
Segisti remont
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kuuma ja külma vee kasutamiseks korteris või majas kasutatakse segisteid nii köögis kui ka vannitoas. Nende purunemuste põhjus võib olla kas  raske metall, lubjakivi osakesed, puudulik hooldus. Sellisel juhul on vaja segisti parandada, mida teostab ettevõtte House Master meistrid.