WC poti paigaldamine

WC-poti foto paigaldamine Ühendage tualettruumi foto WC-poti foto paigaldamine

WC poti paigaldamine kaldväljavooluga

Kas kavatsete paigaldada tualettruumi WC poti või muid sanitaarseadmeid? Me aitame lahendada probleemi kiiresti, tõhusalt ja soodsalt.

Saate tellida:

  • Paigaldamine WC kald-, vertikaal- või horisontaalväljavooluga, otseväljavooluga ja muid muud mudelid;
  • Paigaldame seinapealseid WC-potte ja teisi mudeleid, mida pakuvad kodumaised ja välismaised tootjad;
  • WC potti kaane paigaldamine;
  • WC-poti remont.

Kogu töö viivad läbi kogenud ettevõte töötajad, kes paigaldab sanitaartehnika igasse ruumi.

Tänu kogenut torulukksepadele ja uuenduslikele mudelitele sisseehitatud saab WC poti või muu santehnika paigaldamist teostada igas toas – keldrist pööninguni. Nii kodumaised kui ka välismaised tootmisettevõtted töötavad välja mudelid, mis hõlmavad WC poti paigaldamist, näiteks otseväljavooluga tualettpotti, igasse ruumi, kuhu on võimalik kanalisatsioonitorusid läbi viia.

Siin saate tellida seinapaigaldusega mudelite paigaldust. Kõik tööd viiakse läbi kvaliteetselt vastavalt kehtivatele standartidele.

Tualettpoti paigaldus

Isegi kui te arvasite, et võite paigaldada Wpoti ise, ei ole fakt, et saate tulemuse, mida olete ootanud.

Teil on kindlasti vaja kogenud spetsialisti nõuandeid, kes ütleb teile, kuidas paigaldada tualettpotti plaadile, kald- või otseväljavooliga.

  • Meie firma Kogenud töötajad paigaldavad WC kaane ja veeanumi, võttes arvesse mudeli disaini;
  • Kindlasti võetakse arvesse sisseehitatud WC-poti paigaldamise lisatingimusi nagu ka vertikaalväljavooluga ja seinakinnitusega mudelite puhul;
  • Me kontrollime ventilatsiooni ja suhtelist niiskust, mis peaks olema vähemalt 70%. Tehakse kõike, et vannitoas oleks loomulik ventilatsioon.

Kui tööd võtavad üle eksperdid, tehakse kogu töö kvaliteetselt.

WC – poti ühendamine

Kui paigalduse küsimused on lahendatud, jääb ühendada paak veevarustusse. Siin ei saa teha otuseid kiirustades. Kui teil on vaja ühendada ripppaigaldusega tualettpoti või vertikaalväljalasega poti, veenduge, et kõiki kinnitused on ühendatud ja ainult siis saab teostada WC ühendamist veevoolusüsteemi.

Kui ühendate WC poti kanalisatsiooni ise, meie kliendid avastavad sageli, kui nad ühendavad mudelid sirge, kaldus, horisontaalne väljavooluga, on rikutud ohutuseeskirju ja süsteem töötab tõketega.

Selleks, et pakkuda teile teenuste garantiid, meie töötajad hoolikalt uurivad liitumise plaani, paigalduse õigsuse ja ainult siis pakkuvad insenerlahendust ühendada malmist, plastist või terasest kanalisatsiooni.

Tualettpotti vahetamine

Oletame, et teil on santehniline probleem, peate vahetama paagi või äravoolu. Paljud ostavad uusi seadmeid, kuid ei ole vaja teha täieliu asendamist, saate tellida ainult äravool mehhanism, üksikute osade või elementide vahetamist.

Selleks, et ära kasutada meie pakkumist, peate:

  • Võtke ühendust ettevõtte esindajale telefoni teel, mis on loetletud veebisaidil;
  • Selgitage probleemi, kirjeldades seda selgete sõnadega, vajadusel võite saata foto;
  • Lepi kokku kuupäev ja kellaaeg, millal torulukksepp saab WC remontida või asendada tulla. 

Meie ettevõttes saate tellida „võtmed kätte“ teenuse. Kõik tööd täidetakse õigeaegselt, kui tööde teostamine toimub kliendi kodus. Tee tellimus kohe ja meie esindaja võtab teiega ühendust.

Meie ettevõte teostab töid üle Eesti!

Summary
WC poti paigaldamine
Service Type
WC poti paigaldamine
Provider Name
House Master,
Laki 30,Tallinn,Eesti-12915,
Telephone No.+372-560-84-827
Area
Eesti
Description
Kas kavatsete paigaldada tualettruumi WC poti või muid sanitaarseadmeid? Me aitame lahendada probleemi kiiresti, tõhusalt ja soodsalt.